Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

Příspěvky

KRÁSNÉ A CO NEJVÍCE POHODOVÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

22. 12. 2020

HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, POHODY A PŘÁTELSTVÍ VŠEM

 
Celý příspěvek | Rubrika: NOVINKY | Komentářů: 0

SOCHAŘSKÉ SYMPOZIUM ZAČALO

20. 8. 2020

 

SOCHAŘI SE JIŽ PŘIPRAVUJÍ NA ZAHÁJENÍ SYMPOZIA

4. 8. 2020

III. SOCHAŘSKÉ SYMPOZIUM UMĚNÍ VŠEM z. s., OD 19. SRPNA SE ROZEZNÍ MAJZLÍKY V SAFARI PARKU 

 
Celý příspěvek | Rubrika: NOVINKY | Komentářů: 0

III.SOCHAŘSKÉ SYMPOZIUM BUDE USKUTEČNĚNÉ V LETOŠNÍM ROCE 2020

9. 3. 2020

Po dvouleté přestávce bude III. SOCHAŘSKÉ SYMPOZIUM ve městě Dvůr Králové nad Labem organizované naším spolkem UMĚNÍ VŠEM uskutečněno.
Finanční i jinou podporu našeho sympozia zveřejníme na této webové stránce.

Královéhradecký kraj nám poskytne dotaci v částce 80000,00 KČ. Za tuto podporu velmi děkujeme!! 

Město Dvůr Králové nad Labem nám již na spolkový účet poslalo finanční dotaci v částce 19000,00 KČ. Děkujeme za podporu.                                             Jedna socha, která bude vytvořena na letošním sochařském sympoziu, bude instalována přímo ve městě Dvůr Králové nad Labem. Místo určení bude po domluvě s vedením města a spolkem Umění všem. Socha bude mít zaměření k 750 letému výročí - první písemná zmínka o našem městě.

Velké poděkování Safari parku Dvůr Králové s.r. o. Již potřetí nám poskytnou zázemí a prostory pro uskutečnění sympozia. I technická pomoc z jejich strany je velmi výraznou pomocí a to nemluvíme o vlídném přístupu. 

Rozpočet na sochařské sympozium je o daleko větší částce, než se nám podařilo zajistit, přesto sochařské sympozium letos uskutečníme, jestli nám to ovšem neporuší nějaká jiná neobvyklá situace. Například Coronavirus. Z důvodu této celosvětové pandemie si nedovolíme oslovovat firmy aj. o finanční podporu, protože je zřejmé, že v této nelehké době má většina vážné starosti. 
Přesto budeme velmi rádi, když nám k úspěšnému průběhu sympozia pomůžete, třeba i tím, že nás podpoříte Vaší návštěvou. 

 

V roce 2020 bude III sochařské sympozium

2. 11. 2019

Milý přátelé, můžete se těšit na další umělecká díla, která vzniknou ve Dvoře králové n. L. v Safari parku na sochařském sympoziu. Uvítáme sponzory, pomocníky a rádi přivítáme případné členy našeho spolku Umění všem.

 

Sponzorům III. sochařského sympozia nabízíme sponzorskou smlouvu o reklamě

24. 5. 2019

Můžete pomoci k hladkému průběhu sochařského sympozia sponzorským darem, nabízíme vám možnost smlouvy o reklamě po celou dobu akce. Umístění vašeho loga na naší www stránce, na plakátech (zde je potřeba uskutečnění smlouvy do tisku plakátu).  Vaše logo uvidí velké množství návštěvníků Safari parku!!!

 
Celý příspěvek | Rubrika: NOVINKY | Komentářů: 5